Kalendarz edukacji z Montessori

by Agnieszka Biernat

Pomysły, pomysł i … Co z nimi zrobić? Jest ich tak wiele, a doba ma 24 godziny. Ręce nie nadążają z robieniem, a w głowie mam tyle myśli, że czasami spać nie mogę. I tak parę dni temu dopadły mnie myśli, że trzeba wreszcie zrobić swój kalendarz.

Jak pewnie większość z was kupujecie kalendarze. Wydajesz mniejsze lub większe pieniądze, a później w praktyce kalendarz tylko zbiera kusz albo jest małą ozdobą kuchni, czy biurka. Prawda czy fałsz?

Ja zbuntowałam się i przestałam kupować kalendarze. A odkąd dowiedziałam się co to jest BULLET JOURNAL i jak można robić sobie swój kalendarz moje planowanie zaczęło zmieniać.

I tak ucząc się od innych zrobiłam swój kalendarz, w którym są święta typowe i nietypowe. Kalendarz ten zrobiłam pod kątem mojej edukacji Montessori, dlatego są tam uwzględnione święta, które są mi potrzebne do nauki przedmiotów szkolnych. Od paru lat doświadczam, że dzieci lubią takie święta, takie tematy, więc warto do nich zaglądać.

Mam nadzieję, że też skorzystasz z tego dzieła. Kalendarz ten będę udostępniać co miesiąc, ale jeszcze nie wiem, gdzie w następnym miesiącu umieszczę plik, dlatego pod koniec bieżącego miesiąca zaglądaj na Facebook EDUKACJA Z MONTESSORI, gdzie są wszystkie informacje lub zapisz się na NEWSLETTER.

Klikając w poniższy LINK POBIERASZ kalendarz.

kalendarz-Listopad.pdf (440 pobrań)

A kalendarz na listopad wygląda tak:

 

Please follow and like us:
error

You may also like

1 comment

Agnieszka 27 października 2017 - 22:24

Dziękuje za kalendarz

Reply

Leave a Comment

Translate »